Klub ledních medvědů Třebíč

1. října 2010 vznikl jako odnož pražského „Klubu ledních medvědů“ i klub v Třebíči se stejným názvem a zkratkou KLM – Třebíč ve složení:

Zdeněk Mikoláš, Vladimír Janoušek, Jan Uher, Zdeňka Mejzlíková, Petr Mejzlík a Ing. Jan Bartík.

V témže roce se uskutečnila i první propagační ukázka otužilců v řece Jihlavě v Třebíči dne 11. prosince. Ukázka se setkala s velkým zájmem veřejnosti a je naším cílem ji každoročně opakovat. Cílem naší činnosti je sdružení lidí stejného zájmu a životního stylu. Kromě vstupu do ledové vody, klasického otužování (což je priorita naší činnosti) a soutěží v “ zimním plavání“, seznámíme veřejnost praktickými ukázkami při ohrožení života v důsledku prolomení ledu, či jak pomoci unavenému plavci.

30. července 2012 otužilci z Třebíče založili svůj vlastní oddíl pod názvem Klub ledních medvědů Třebíč. Současně mezi nás přišli 3 noví členové – Zdeněk Pilát, Petr Balík a Hana Turková. Počátkem roku 2013 vstoupili do klubu další noví členové: Libor Novotný, Kateřina Decknerová, Dana Pirochtová, Jiří Zelený, Jiří Burda a Vladimír Puklický.

K dnešnímu dni má náš klub 19 členů a je otevřen dalším zájemcům.

předseda: Zdeněk Mikoláš
jednatel: Ing. Jan Bartík
pokladní: Zdeňka Mikolášová

členové: Vladimír Janoušek, Zdeňka Mejzlíková, Jan Uher, Marie Bartíková, Ing. Radek Koudela, Ing. Petr Brada, Martina Veškrnová, Radek Mikoláš, Ing. Zdeněk Pilát, Hana Turková, Libor Novotný, Kateřina Decknerová, Ing. Dana Pirochtová, Jiří Zelený, Mgr. Jiří Burda, Vladimír Puklický.

Komentáře jsou uzavřeny.